Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Robotla Açma, Kemalpaşa Mahallesi Cihazla Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı, Kemalpaşa Mahallesi Gider

Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kemalpaşa Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma, insanlar yanlış şeyleri giderlere attıklarında tuvaletler ve tuvalet boruları tıkanıyor. Asla tuvalete bırakılmaması gereken şeyler yiyecek artıkları, kağıt, paçavra, teneke kutular, şişeler, gres ve yağ.

Lavabo ve çamaşır küvetlerinden çıkan atık su boruları, insanlar yemek atıkları, özellikle çay demleri, sıcak yağ ve diğer çöpler. Sıcak yağ ise lavabo borusundan aşağı dökülür, soğuduğunda ve tıkanmaya neden olduğunda boruya yerleşir. Bu malzemelerin neden olduğu tıkanıklıklara ek olarak, ana kanalizasyon boruları örneğin boru bağlantılarına ve toprağa büyüyen ağaç kökleri araç trafiği nedeniyle kırıldığında borunun tıkanması.

                             

Kanalizasyon; üretilen sıvı, dışkı, tuvalet kağıdı ve gıda atıklarının karışımıdır. Kanalizasyon, insanlar tarafından sıvı idrar (işemek) ve gelen atık suyu içerir. Kanalizasyon, birçok hastalığa neden olan mikrop ve parazit içerir. Kanalizasyon giderlerinin dolması yada boruların dar olması başta Kemalpaşa Mahallesi olmak üzere tüm İstanbul’da tuvaletlerin tıkanmasına neden olabilir. TR Tesisat firmamız tıkanan tuvaletlerinizin açılmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Kemalpaşa Mahallesi Tıkalı Tuvalet Hastalığı

Hastalığa neden olan mikroplar bertaraf edilmezse kanalizasyondan yayılabilir. İnsanlar düzgün tuvalet hijyeni (temizlik) uygulamıyorsa. Bir kanalizasyon varsa bertaraf sistemi uygun şekilde bakım yapılmazsa, kanalizasyonlar hastalık saçabilir. Bir kanalizasyon sisteminin düzgün bir şekilde bakımı için, hepsi arızalı (tıkanmış, hasarlı, kırık veya aşınmış) parçalar mümkün olan en kısa sürede onarılmalıdır.

Kemalpaşa Mahallesi Tıkanıklığı Açmak İçin Tuvaleti Çıkartmak

Tuvalete giden suyu kapatın. Depo kapağını çıkarın. Kalan suyu almak için bir bez kullanın. Civataların üzerindeki kapakları çıkartın. Somunları ayarlanabilir bir anahtarla sökün. Zemindeki tutuşu gevşetmek için kaseyi biraz sallayın, düz olduğundan emin olarak tuvaleti alın ve dikkatli bir şekilde yoldan çıkın. Balmumu halkasını tuvaletten ve yerden çıkarın. Tahliye deliğinin çevresindeki zemini temizleyin. Tıkanıklık tuvaletten çıkarıldıktan sonra, tuvalet flanşına yeni bir mum halkası yerleştirin ve dikkatlice boşaltma deliğinin üstüne yerleştirin. Onu yerleştirmek için sadece bir şansınız var. Eğer kaçırırsanız balmumu halkasını değiştirin. Kaseyi yere düz bir şekilde oturana kadar hafifçe sallayın. Civataları takmamaya dikkat edin. tuvaleti kırmak. Suyu tekrar açın, dolmasına izin verin ve umarım yıkar.

TR Tesisat şirketimiz kırmadan, cihazla Kemalpaşa Mahallesi tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır.

Mikropların Neden Olduğu Hastalıklar:

Bakteriyel:

 • Salmonelloz
 • Şigelloz
 • İshal
 • Trahom
 • Melioidoz.

Viral:

 • Gastroenterit
 • Hepatit A.

Parazitlerin neden olduğu hastalıklar:

 • Giardiyaz
 • Cüce Tenya Enfeksiyonu
 • Kurt Kurdu Enfeksiyonu
 • Kancalı Kurt Enfeksiyonu
 • Strongyloidaz.

Bu hastalığa neden olan mikroplar ve parazitler yayılabilir:

 • Doğrudan kanalizasyon veya tuvalet atığı ile temas eden kişiler tarafından

(örneğin, insanlar kanalizasyondan geçerken olabilir kırık kanalizasyon borularından yere sızan)

 • Dolaylı olarak insanlar tarafından:

» Sinek ve hamamböceği gibi hayvanlarla temas mikropları ve parazitleri vücutlarında veya üzerinde taşırlar. Köpekler ve kediler de mikrop ve parazit taşıyabilir

» Kanalizasyon ile kirlenmiş içme suyu.

Bu, doğrudan veya dolaylı olarak kolaylaştıran bazı koşulların bir listesidir.

kanalizasyondan mikrop ve parazitlerin yayılması:

 • Tuvalete gittikten sonra ellerinizi kesinlikle yıkamalısınız.
Tıkanmış Tuvaleti Temizlemek için Piston Kullanma

Tıkanmış bir tuvaleti temizlemek, engelin ne olduğuna ve nerede olduğuna bağlı olarak basit bir görev olabilir. Enzim bazlı ürünler, yerleşik kağıt ve organik atıkları sindirerek yavaş akan kanalizasyonlarda çalışabilir. Temizleme kimyasalları zemin, küvet ve lavabo kanallarını temizleyebilirler, ancak tuvaletteki bir tıkanıklık alanına ulaşamazlar. Ve klozetteki porseleni aşındırıp zarar verebilirler. Bunun yerine, güvenilir pistonu deneyin.

 1. HAZIRLIK
 • Taşmayı önlemek için önce su kaynağını kapatın. Baz istasyonuna gazete veya eski havlular yayın

tuvalet dökülmeleri emmek için. Pistonun üzerine sıcak su akıtın, böylece daha esnek olacaktır.

 1. DOĞRU PLUNGER’I KULLANIN
 • Çoğu durumda, bir dalgıç tıkanmayı gidermek için yeterli basınç oluşturabilir. Kuvvet topu tipi piston, üzerinde kanat var alt ve bir tuvalet için en iyi mühür alır. Piston ne kadar büyük olursa, arkasına o kadar fazla güç koyabilirsiniz
 1. KENAR KAPAĞI
 • Pistonun kenarlarını tamamen batırmak için klozet içinde yeterli suya ihtiyacınız olacaktır. Bu yardımcı olur
 1. PLUNGER HAKKINI KULLANIN

Log Tıkanıklığı gidermek için suyu ileri geri çalkalamak istiyorsunuz. Bu yüzden sıkıca ama yavaşça bastırın. Bırak piston açılır ve o eylemi tekrarlamaya devam etmelisiniz. İtme eyleminde aşırıya kaçmayın sadece zorlayabilirsiniz

 1. TEKRAR

Hazne biraz boşalıyor ancak tahliye hala tıkalıysa, hazneyi normal noktasına kadar doldurun ve tekrar daldırmaya başlayın.

 1. TEMİZLEME

Klozet ve kullandığınız diğer aletleri dezenfekte edin, böylece bakteri yaymazsınız.

Kanalizasyon ve atık sudan kurtulmaya kanalizasyonun atılması denir. Kanalizasyon bertaraf edilmezse insanların onunla temasa geçip çok hastalanmaları mümkündür. Kanalizasyonun imha edilmesinin farklı yolları vardır. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın, önemli olmadığından emin olmak için:

 • İnsanların temas etmesine izin veren tehlikeli koşullara neden olma hastalığa neden olan mikroplarla
 • Su kaynağının kirlenmesine neden olur
 • Sivrisinek veya hamam böceği gibi böceklerin üremesine izin verir
 • Kötü kokular üretir.

Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Sorunu Yaşamamak İçin Yararlı İpuçları:

 • Enzim bazlı drenaj temizleyicileri düzenli kullanıldığında birikmeyi önlemeye yardımcı olabilir.
 • Klozet kenarının altında, klozet kenarının altında düzenli olarak temizleyin. Jetler minerallerle tıkanırsa, tuvalet yıkanmaz. Bu tıkanmalara yol açar.

Taşmayı durdurmak için, tuvaletin arkasındaki su besleme valfini hızla kapatın veya tuvalet tankını açın ve kanadı aşağı doğru itin.

Hazne taşarsa, dökülenleri temizlemek için ıslak bir vakum kullanın. Sonra dezenfekte edin.

TR Tesisat firmamız Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kemalpaşa Mahallesi Tuvalet Tıkanıklığı Onarımı, robotla tıkanıklık açma, pimaş açma, cihazla tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kırmadan tıkanıklık açma, kameralı lavabo tıkanıklığı açma ve gider tıkanıklığı açma hizmetlerinde son teknolojik cihazlarla sizlerin her an yanındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al