Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma Servisi, 7/24 Hizmet Hemen Teklif Alın

Avcılar Su Tesisatçısı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Avcılar su tesisatçısı İstanbul avcılar acil su tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti ve kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti firmamız tarafından uzman kadrosu ve profesyonel cihazlarıyla tüm su tesisat bakım arıza ve onarımını günün her saati servis sağlamakta, evinizde oluşan su tesisat arızaları için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Avcılar Su Tesisatçısı
Avcılar Su Tesisatçısı

Su tesisat ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza tüm gün 7/24 uzman kadrosuyla her türlü tesisat sorunlarına profesyonel çözümler sunan firmamız avcılarda hizmetinizde

Garantili Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma,

Tıkanıklık açma hizmetlerimiz: avcılar klozet tıkanıklığı açma, tuvalet açma, wc açma, tıkalı pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, loğar tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, banyo gideri açma, hizmeti vermekteyiz hemen bizlerle iletişime geçebilir ve tıkanıklık sorunlarına son verebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN: 0212 651 22 720531 207 73 73

İstanbul avcılarda sürekli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız tıkalı kanal görüntüleme kamerası ile ve robot makinelerle kırma dökme gerektirmeden tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, mutfak gider tıkanıklığı gibi evde oluşan bu can sıkıcı sorunlara kesin çözümler sunmakta alanında uzman tesisatçı personelimizle tıkanıklıkla alakalı sorunlara hemen müdahale etmekte ve tıkanıklık taşma yapmadan güvenle kullanabileceğiniz pimaş hatlarını temizliyor ve açıyoruz, hemen firmamızla iletişime geçin ve profesyonel hizmet alın avcılar su tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma 5 Pratik Yolu

Tuvalet tıkanıklığı açma hakkında bilmeniz gerekenleri resimli olarak anlatacağız yazımızı tamamen okumanızı tasfiye ediyoruz. evde tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Tıkalı Tuvalet Açma Evde Nasıl Açılır ?

Evlerde zaman zaman başımıza gelen talihsiz durumların başında gelir tuvalet tıkanıklığı ancak panik yapmayın böyle sorunlarla karşılaştığınızda kendinizin de tıkanıklık açmak için sizinde yapabileceğiniz bir kaç pratik yöntemle tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz.

Tıkalı tuvaleti açma için kimi zaman uzman destek alırız bu da ücretli olarak servisi sağlanır ancak ilk seçenek ücret vermeden kendimiz bazı yöntemleri kullanırız. Tuvalet borusundaki tıkanıklığı bir kaç alet destek olması için kimyasal yağ temizleyicileri kullanırız. Ancak tüm tuvalet tıkanıklıkları aynı değildir, tuvalet tıkanmaları aşağıdakiler dahil olmak üzere bir çok nedenden tıkanmış olabilir.

  • Çok fazla tuvalet kağıdı kullanımı
  • Hijyenik kadın pedleri ve ıslak mendil
  • Atık su giderinde çocuk oyuncakları ve benzer cisimler
  • Tuvalet gider hattında yeterince eğim olmaması
  • Kalıp halinde tuvalete atılan sabun ve benzeri ürünler

Pompa İle Tuvalet Açma

Tıkanma kelimesini her duyduğunuzda düşünceniz mutlaka tıkanmalarda kullanılan alet tuvalet pompasıdır. kaliteli kauçuk pompa yapı marketlerde satılmakta, tıkanıklığı açma için zor zaman geçireceksiniz. Bir tuvaletin tahliyesini minimum çaba ile açmak için flanşlı pompayı kullanmanız gerekir.

Tuvalet Pompasını en iyi şekilde kullanabilmeniz için klozet giderinde yeterli su olduğunda çalışır. Yeterli su olduğuna eminseniz tuvalet giderinin içine yerleştirin conta tam anlamıyla yerleştirin ve gidere doğru bastırın ardından yukarı doğru çekin ve tekrar aşağıya doğru itin bu işlemi en az beş veya altı kez tekrarlayın ve son çekişte giderin emişini serbest bırakın. Klozet veya tuvalet boşalıncaya kadar bu işlemi tekrarlayın.

tuvalet ve klozet açma pompası

Pistonlar en iyi şekilde, bardağı kaplayacak kadar tuvalette yeterli su olduğunda çalışır. Flanşı tuvalet giderinin içine yerleştirin ve bir conta oluşturmak için kupayı gidere doğru bastırın. Contayı korurken pistonu zorla tahliyeye doğru itin, ardından tekrar yukarı çekin. Bu hareketi beş kez tekrarlayın ve son çekişte bardağın emişini serbest bırakın. Klozet boşalmaya başlayıncaya kadar bu hareketi tekrarlayın.

Klozet Açma Teli (Sustası)

Küçük boyutlu olması ve manüel kullanılması nispeten ekonomiktir ve çoğu nalburlarda bulunması kolaydır. Bir tuvalet tıkanıklığı daha küçük parçalara bölerek çalışır, böylece tuvalet açma sorununa olanak sağlar.

Tuvalet teli kullanmak için, resimde görüldüğü gibi klozetin içine gönderin ve tıkanıklık olan bölgeye kadar itin sonra tutma kolundan tutarak saat yönüne çevirmeye başlayın tel sıkışma yaptığını fark ettiğinizde tersine çevirerek telin rahatlamasını sağlayın giderin suyu çekmesine başladığında sifonu çekin ve kalan atıkların gitmesini sağlayın.

Avcılar Su Tesisatçısı veTuvalet Açma Teli Sustası
Avcılar Su Tesisatçısı ve Tuvalet Açma Teli Ustası

Demir elbise Askısı İle Klozet Açma

Tıkanıklığın yakın bir mesafede olduğunu düşünüyorsanız demir elbise askılığı düzelttiğiniz de ortalama 1 metre kadar mesafe almaktadır. demir elbise askılığının bir pense yardımıyla penseyle düzeltin ve ucuna fazla kalın olmayacak şekilde bir bez sarın sonrasında teli klozetin gider hattına gönderin ileri ve geriye doğru hareket ettirin tıkanıklık açıldıktan sonra sifonu çekip bu işlemi sonlandırın.

Karbonat ve Sirke Doğal Yöntemlerle Tıkalı Gider Açma

Bulaşık sabunu ve tuvalet tıkanıklığını temizlemek için sıcak su yöntemi gibi, kabartma tozu ve sirke karışımı da tuvaleti tekrar işlevsel hale getirebilir. İlkokulda bir model yanardağ inşa etmeyi hatırlarsanız, kabartma tozu ve sirkeyi birleştirmek gazlı, köpüklü bir reaksiyon yaratır. Aşındırıcı drenaj kimyasallarının aksine, kabartma tozu ve sirke kullanımı tamamen güvenlidir ve gider hattına zarar vermez.

Islak ve Kuru Vakum İle Tuvalet Açma

Suyu kaseden boşaltmak için ıslak vakumu kullanın, böylece taşmaz veya sıçramaz. Vakum hortumunun etrafına eski bir havlu veya bez sarın ve tuvalet giderine bir piston gibi yerleştirin. Mümkün olan en sıkı contayı oluşturmak için vakum hortumuna basınç uygulayın. Vakumu açın ve tuvaletin tıkanıklığını dinleyin. Emin değilseniz, vakumu kapatın ve tuvaletin boşalmaya başlayıp başlamadığına bakın.

Islak ve Kuru Vakum İle Tuvalet Açma

Tuvalet Açma İpuçları

  • Kimyasal drenaj temizleyicileri kullanmayın. Bu çözümler tesisat ve septik gider hatlarına zarar verebilir.
  • Su seviyesine dikkat edin. Tıkanmış bir tuvalet elverişsizdir, ancak taşan bir tuvalet daha da büyük sorunlara neden olur su tesisat firmasına başvurulmalıdır.
  • Klozet tuvalet kapağını kapatın. Kapak açıkken ve bir cisim tuvalet tankının kapağından kasenin içine düştüğünde birçok tıkanma meydana gelir.

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler eğer hala tıkanıklığa çözüm olmadıysa firmamızdan tuvalet tıkanıklığı açma konusunda destek alabilirsiniz. Hizmetlerimiz Kırmadan tıkalı gider açma, Robotla tuvalet gideri nasıl açılırkameralı tıkanıklık açma klozet tıkanıklığı açma hizmetleri vermekteyiz. Hemen iletişime geçebilirsiniz.  0212 651 22 72 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al