Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti, Robotla Su Kaçağı Bulma, Kırmadan Su Kaçağı Onarım, Su Sızıntısı, Su Tesisatçısı, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı işinde uzman su tesisatçıları, iş yeri ve evlere hatta ticari kuruluşlar için acil sıhhi su tesisat hizmeti sunmakta yılın 365 günü, 24 saat hizmet vermektedir. acil su tesisatçısı‘mı arıyorsunuz veya evinizde olmadık durumlarda başınıza gelebilecek tesisat sorunlarımı var örneğin tuvalet tıkanması, su tesisat kaçağı, yada ısıtma sisteminde bir arıza mı var TR tesisat su tesisat restorasyonu ve daha fazlası olmak üzere tüm acil tesisat sorunlarına hizmet sunmaktadır.

   

Bir sıhhi tesisat acil durumuyla karşı karşıya kaldığınızda, zaman önemlidir. Size yakın bir tesisatçı aramak için zaman harcamak istemezsiniz, gece yarıları, hafta sonları ve tatiller günleri, sıhhi tesisat acil durumlarını hemen ele almak için fahiş ücret talep etmeyecektir. Tr su tesisatçıları , uygun bir fiyatla 24 saat çeşitli acil sıhhi tesisat  hizmetleri sunar, böylece ihtiyacınız olan sıhhi tesisat hizmetlerini bütçeyi kırmayacak bir fiyata alabilirsiniz.

Su Tesisatçısı Görev Tanımı Nelerdir?

Mesleki yeterlilik belgeli tesisatçılar, konut fabrika iş yeri ve inşaat şantiyelerinde tesisat hattı projelerine göre ısıtma tesisatı, su tesisatı veya atık su drenaj sistemlerinin borularını, bağlantı parçaları veya armatürlerini uygulamasını ve montajını yapar, kurar veya onarır. 

Diğer iş tanımı:

  • Boru tertibatlarını, armatürleri, vanaları, bulaşık makinesi veya su ısıtıcıları gibi cihazları veya lavabo veya tuvalet gibi armatürleri el veya elektrikli aletler kullanarak montesini sağlar.
  • Boruları veya sıhhi tesisat armatürlerini su veya hava ile çalışan sistemlerde oluşan su kaçağı veya hava kaçağını tespit etmek için basınç göstergeli pompa ve akustik dinleme cihazları kullanır. 
  • Boru kesme, ön montaj veya sıhhi tesisat sistemlerinin veya bileşenlerinin montajı ve kontrollerini sağlar.
  • Arızalı tesisat hatlarını değiştirerek, kırık boruları değiştirerek veya onararak veya tıkalı kanalizasyonları açarak su tesisatının çalışmasını sağlar.

                                   

Evlerde ve İş Yerlerinde Su Tesisatının Önemi

Bildiği gibi su yaşam alanlarımızda olmazsa olmazlarımızdandır. Neredeyse her zaman temel ihtiyaçlarımızın en başında gelir, yirmi birinci yüz yılda artık suyun önemini o kadar belirgin olarak göstermektedir ve israfın önüne geçme sudan nasıl tasarruf ederiz Tr tesisat bu anlamda devreye girmekte yardıma her zaman hazır.

Su ihtiyacı günümüzde evde ve iş yerlerinde temel ihtiyaçtır. yemek yapımında temizlikte saymakla bitmeyecek unsurların başında gelmekte, su bütün hayatın temel taşı olmakta bununla beraber israfın önüne geçmeliyiz tamda bu noktada sıhhi su tesisat konusuna değinmeliyiz. 

Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı

Her kat malikinin mutlaka güvenebileceği acil su tesisatçısına ihtiyacı kaçılınmaz ve olaması şarttır. Günümüzde su tesisatçısı gelişen teknolojiyle beraber teknik olarak profesyonel el takımlarına ve su kaçağı veya tıkanıklık açma gibi işlerde kullanabileceği pratik cihazları bünyesinde bulundurmakla yükümlüdür. Evinizde veya iş yerinizde arızalı armatür yada bozuk bir sifon su kaybına ciddi etki etmektedir. Bu gibi etkenlerin önüne geçmek için mutlaka su tesisat ustası çağırarak tamirini ve onarımını yaptırmalısınız. 

Tesisatçı firmasında bulundurulması zorunlu hale gelen su kaçağı tespit cihazı, kameralı tesisat görüntüleme cihazı, robotla tıkanıklık açma makinesi, nem ölçer su pompası mevcuttur. Diğer ekipmanlarımız ise akustik dinleme cihazları tesisat sektörüne gerçekten yarar sağlayan teknolojik olarak konutlarda tesisat değişimine son vermekle kalmayıp noktasal tespitle tüm tesisat hattını değiştirmeye kalmadan onarımını kolayca sunmaktadır. 

Su tesisat döşemeleri sınıflandırırsak temiz su tesisatı, atık su tesisatı, hava tesisatı, ısıtma tesisatı olarak ayırabiliriz. eğer sizinde evinizde su tesisatı ile alakalı sorunlarınız varsa veya tamir gerektiren bir armatür varsa tr tesisat olarak 7/24 acil destek ekibimizle hizmet vermekteyiz. 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma 5 Pratik Yöntem (Görsel Anlatım) Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Hakkındaki Makalemizi de İnceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Su Tesisat Sorunları Nelerdir

  1. Su faturası çok yüksek geliyor sebebi nedir.
  2. Evimi boyatmama rağmen duvarda rutubet ve nemlenme olmakta 
  3. Banyo tavanında tadilat yaptırmamıza rağmen hala su damlamakta 
  4. Su sayacını kapatmama rağmen su sayacı hala dönmekte sorun nedir
  5. Atık su giderinde sürekli koku var bu tıkanma olduğunu mu gösterir

Eğer yukarıda belirttiğimiz su tesisat sorunları evinizde mevcutsa bu gizli su kaçağı belirtileri olduğunu gösterir, bu durumda acil su tesisatçı çağırmanız faydalı olacaktır. dikkat etmeniz gereken eğer tesisatçı çağıracaksınız mutlaka kameralı su kaçağı tespit cihazı veya termal kamera, akustik su kaçağı dinleme cihazı elinde mevcut mu sorun nedeni  eğer bu teknolojik cihazlar yoksa çağıracağınız  tesisat ustasında evinizde kolayca tamiri gerçekleşecek bir durum olması yerine bir çok yeri kırdırmak zorunda kalabilirsiniz.

Biz Kimiz

TR Tesisat İstanbul geneli servis  imkanı ile bünyesinde bulundurduğu profesyonel  cihazlarıyla tesisat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip köklü bir firmadır önceliğimiz müşteri memnuniyetini benimsemek ve kaliteli güvenilir iş imkanı sunmaktır. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al