Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti, Robotla Su Kaçağı Bulma, Kırmadan Su Kaçağı Onarım, Su Sızıntısı, Su Tesisatçısı, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti, konutlarda iş yerlerinde sıhhi tesisat döşemelerinden kaynaklanan can sıkıcı durumların başında gelir erken kaçak tespiti ve su kaçak tamiri olmadan, devam eden su kaçakları evde ve iş yerlerinde duvar kabarmaları nem oluşması ve küflenmeye neden olabilir. TR su tesisat su kaçağı bulma ve su kaçağı onarımda yıllardır bu tür  sorunları özel cihazlarla destek vererek kaçak konusunda uzmanlaşmıştır.

                         

Ekibimiz doğru ve zamanında elektronik cihazlarla noktasal su kaçak tespit ve onarımı yapmak için gerekli tüm cihazlara ve ekipmanlara sahiptir. su kaçağının nedenini bulup erken teşhis edebilir ve ev sahiplerine çeşitli su sızıntısı onarım seçenekleri hakkında yapılacak işlemleri tavsiyede bulunabilir. atık su kaçaklarından tutun su tesisat kaçaklarına kadar firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeye hazır.

 Su Tesisatçıları Su Kaçağını Nasıl Bulur?

Tesisatçılar, sızıntıların kaynağını hızlı ve doğru bir şekilde bulabilen kaçak tespit ekipmanına sahiptir. Sızıntı beton altında veya duvarın arkasında olsa bile. Zemin mikrofonları veya dinleme diskleri, bir tesisatçının sızıntıları bulmak için kullandığı akustik dinleme cihazlarıdır. Ayrıca, duymak için çok sessiz olabilecek tesisat sızıntılarının sesini yükseltmek için akustik bir amplifikatör kullanılabilir.

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Video inceleme araçları ve su tesisatı kameraları da değerli araçlardır. Bir tesisatçı bunları sızıntıları bulmak için düzenli olarak kullanır. Video denetimi, bir sızıntının tam kaynağını hızlı bir şekilde tespit edebilir. Özellikle, tesisatçının genel konumu hakkında iyi bir fikri varsa. Bu görsel yardım, tesisatçının farklı onarım seçeneklerini de değerlendirmesini sağlar.

Bir tesisatçı, su tesisat kaçağını çok hızlı bir şekilde bulmak için yukarıdaki sızıntı tespit ekipmanını kullanır. Bir ev sahibi, kendi başlarına gizli bir sızıntı bulmaya çalışırsa, genellikle fazla şansa sahip olmayacaktır. Sıhhi tesisat sızıntısı olduğundan şüpheleniyorsanız TR Tesisat servisini arayabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Elektronik kaçak tespitinin arkasındaki prensip , tüm kaçakların ses üretmesidir. Elektronik kaçak tespit sistemi, akustik veya ses prensipleri olarak bilinen prensipte çalışır. Bir binanın güvenlik sistemine bağlı olan elektronik makine, ses dalgalarını aldığından ve kaynak bölgesini kurulu güvenlik sistemini kullanarak ilettiği için sızıntıların yaptığı sesi kaydeder.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sızıntılar, daha büyük basınç altındaki borulardan veya daha düşük basınç altındaki borulardan ve bu boruların içeriğinden gelen kaçağı türüne göre farklı frekanslara sahiptir. Bu sızıntılar, elektronik kırmadan su kaçağı detektörü tarafından alınan bir frekansı iletir ve güvenlik sisteminden iletilirken uygulanır. tesisat kaçağı yaptığı güçlendirilmiş sesler, kaçak tespit makinesinde bulunan sızıntının yeri ve yaptığı seslere göre sızıntının türü ile ilgili diğer bilgilere de erişen eğitimli bir işçi tarafından alınır.

Kameralı su kaçağı tespiti‘de TR tesisat İstanbul geneline servis vermekte en son teknoloji cihazları bünyesinde bulunduran firmamız sizlere daha iyi hizmet anlayışı uzman personeli ve son derece ekonomik fiyatlar çerçevesinde hizmet vermektedir eğer evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız firmamızdan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al