Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklık Nasıl Açılır? Pratik Yöntemler, TR Tesisat Mutfak Tıkanıklığı Açma Servisi

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

Kırma dökme gerektirmeden mutfak lavabo tıkanıklığı açma TR Tesisat firması olarak profesyonel makinelerle %100 açıyoruz. Mutfak tıkanıklığı açma çalışması için gereken tüm cihazlara bünyesinde bulunduran firmamız tesisat işinde uzman personellerle hizmet veriyoruz.

Günlük yaşantımızda iş yerlerinde veya evlerinizde pek çok su tesisat sorunuyla karşılaşılmakta  işte evde sıkça başımıza gelen sorunların başında lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı mutfak tıkanıklığı gibi can sıkıcı sorunlar oluşmakta  bu tesisat sorunlarını üstesinden su tesisat firması olmadan halletmek oldukça zordur.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma
Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evinizde veya iş yerlerinde lavabo tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı sorunuyla karşılaştığınızda ilk akla gelen mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusu aklımıza gelmektedir. Mutfak lavabo tıkanıklığı pek çok yöntemlerle açılmakta tercihen kendi imkanlarınızla açmaya çalışırsınız. Ancak tıkanıklık açma hizmeti veren pek çok firmada günümüzde hizmet sağlamakta, evde tıkanmış lavabo gideri varsa tavsiyemiz teknik olarak işin uzmanından destek almanız olacaktır. 

geçmiş yıllara dayanan robot makine kullanmayan bazı firmalar tıkanıklığı açmak için eski yöntemlere baş vurarak evinizde tesisat geçen hatları kırarak lavabo nasıl açılır, sorusuna maalesef tadilat işi çıkararak cevap vermek zorunda kalırlar peki lavabo tıkanıklığı nasıl açılır veya mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl oluşur nedenleri nelerdir.

İlginizi Çekebilir: Su Tesisatı İşçilik Ücretleri

Tıkanmış lavabo giderini açmak için bazı doğal yöntemlerde kullanılır, en etkili yöntem karbonat ve sirke olarak da bilinir uygulaması nasıl yapılır sorusuna gelirsek tıkalı lavabo eviye-sine 1 çay bardağı karbonat ve 1 çay bardağı sirke ekledikten sonra etkili olması için 10 ila 15 dakika beklemelisiniz. bu işlemi uyguladıktan sonra ortalama 15 litre su kaynatıp tıkalı olan gidere boşaltın tıkalı lavabo açma yöntemi bu kadar pratik olacaktır.

Peki Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

 • Mutfak lavabosu tıkanıklığı atık su tesisatının eğimsiz olmaktan da kaynaklanabilir.
 • Lavabo tıkanıklıkları usta hatasından kaynaklı değilse yağlı atıklardan da kaynaklanıyor.
 • Yaygın olan kullanıcı hatası daha çok görülmekte lavaboya atılan yemek artıkları ve saç kılları neden olmaktadır.
 • Ek olarak banyoda kullanılan lavabolara tıraş olurken köpükle beraber gönderilen sakal kılları suda erimeyen peçeteler, yağlı organik el yıkama sabunları gibi bir çok etkeni burada sıralayabiliriz. 
 • Evinizde oluşan lavabo tıkanıklığı sorunlarına kırmadan dökmeden nasıl açılır sorusunun cevabı oldukça pratik yöntemlerle firmamız destek vermektedir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Evinizde Bir çok yöntemleri denediniz ancak tıkalı olan lavaboyu açamadınız, TR Tesisat firması olarak tıkanıklıklara profesyonel olarak müdahale etmekteyiz. İstanbul geneli servis ağımız ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, robotla mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, kameralı görüntüleme ile hizmetinizdeyiz. Kısa zamanda lavabo açma hizmeti almak istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm tıkanıklık açma sorunlarınıza kesin çözümler sunmaktayız.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Pompa ile lavabo tıkanıklığı açma: Tıkanma kelimesini her duyduğunuzda düşünceniz mutlaka tıkanmalarda kullanılan alet tuvalet pompasıdır. kaliteli kauçuk pompa yapı marketlerde satılmakta, tıkanıklığı açma için zor zaman geçireceksiniz. Bir mutfak tahliyesini minimum çaba ile açmak için flanşlı pompayı kullanmanız gerekir.

Karbonat ve Sirke: Bulaşık sabunu ve mutfak tıkanıklığını temizlemek için sıcak su yöntemi gibi, kabartma tozu ve sirke karışımı da lavaboyu tekrar işlevsel hale getirebilir. İlkokulda bir model yanardağ inşa etmeyi hatırlarsanız, kabartma tozu ve sirkeyi birleştirmek gazlı, köpüklü bir reaksiyon yaratır. Aşındırıcı drenaj kimyasallarının aksine, kabartma tozu ve sirke kullanımı tamamen güvenlidir ve gider hattına zarar vermez.

Lavabo Açıcı Kimyasal: Bu kimyasallar mutfak tıkanıklığı açma sorunu için kullanılır ancak yararlı olduğu kadar, gider hattınıza farkında olmadan zararda verebilir, nedeni yakıcı etkisi olduğundan dolayı pimaş giderini aşırı sıcaklığından dolayı delebilir veya büzmeye neden olabilir, ayrıca yağlı atık giderlerinde boru içerinde oluşan balçıkları dahada katılaştırabilir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Uzmanından Destek Alın!

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle hala lavabo gideri açılmadıysa çok geçmeden sorunun daha fazla büyümesini engellemek için acilen tesisatçıya ihtiyacınız olacaktır. eğer profesyonel destek almak istiyorsanız lavabo açma, tıkalı mutfak lavabosu açma konusunda bilgi ve birikimli olan TR Tesisat sizlere tıkanıklık açma hizmeti vermekte hemen randevu talebi oluşturabilir kısa zamanda servis alabilirsiniz.

                         

Mutfak ve Lavabo Tıkanıklığı Açma ile İlgili Aramalar

 • Sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı Açma
 • Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma
 • Banyo tıkanıklığı açma Yöntemleri
 • Tıkalı boru açma kimyasalı
 • Kola ile lavabo açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı açma
 • Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor
 • Lavabo tıkanıklığı Açma sirke, karbonat

  

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al