Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Nasıl Açılır, Evde Tıkanıklık Açma Yöntemleri, Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları, TR Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi

Klozet tıkanıklığı açma, kelimesi bilindiği gibi arama motorlarında tesisat sektöründe en çok aranan kelimelerin başında gelmekte bir çok sitede tıkanıklık açma konusunda paylaştığı bir çok makaleyi belki sizin için yeterli açıklamayı bulamayabilirsiniz.

                 

İşin teknik bilgisini bilmek gerekli olduğundan konuyu ustasına bırakmak doğru bir seçim olabilir, çünkü su tesisatçısı işin teknik kısmını nasıl müdahale edileceğini iyi bilir. bizde tr tesisat olarak sizlere evde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, evde tıkanıklık açma yöntemleri, sorularına tıkanıklığı nasıl açarız nasıl müdahale edilir makalemizde anlatmaya etkili çözümler sunduk.

Klozet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma

Evde Klozet Tıkanıklığı Açma İçin 5 Yöntem 

Günlük yaşamlarımızda başımıza gelebilecek talihsiz olaylardan biriside tuvalet tıkanıklıkları hazırlıksız yakalanmak işin en vahim durumu peki tıkanan tuvalet nasıl açılır?  Tuvalet tıkanıklığı sorununa hemen müdahale edilmezse banyoda ciddi taşmalara yol açar ve evinizde karmaşaları da beraberinde getirir. bir tesisatçı firması aramadan önce kendinizde evde tuvalet tıkanıklığına nasıl müdahale etmeniz gerekir yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Klozet ve tuvalet tıkanıklığı açma için eldiven takın
Klozet ve tuvalet tıkanıklığı açma için eldiven takın

Klozet Açma Kauçuk Pompa

Tıkanma kelimesini her duyduğunuzda düşünceniz mutlaka tıkanmalarda kullanılan alet tuvalet pompasıdır. kaliteli kauçuk pompa yapı marketlerde satılmakta, tıkanıklığı açma için zor zaman geçireceksiniz. Bir tuvaletin tahliyesini minimum çaba ile açmak için flanşlı pompayı kullanmanız gerekir.

Tuvalet Pompasını en iyi şekilde kullanabilmeniz için klozet giderinde yeterli su olduğunda çalışır. Yeterli su olduğuna eminseniz tuvalet giderinin içine yerleştirin conta tam anlamıyla yerleştirin ve gidere doğru bastırın ardından yukarı doğru çekin ve tekrar aşağıya doğru itin bu işlemi en az beş veya altı kez tekrarlayın ve son çekişte giderin emişini serbest bırakın. Klozet veya tuvalet boşalıncaya kadar bu işlemi tekrarlayın.

Klozet Açma Teli (Sustası)

Küçük boyutlu olması ve manüel kullanılması nispeten ekonomiktir ve çoğu nalburlarda bulunması kolaydır. Bir tuvalet tıkanıklığı daha küçük parçalara bölerek çalışır, böylece tuvalet açma sorununa olanak sağlar.

Klozet Açma Teli
Klozet Açma Teli

Klozet teli kullanmak için, resimde görüldüğü gibi klozetin içine gönderin ve tıkanıklık olan bölgeye kadar itin sonra tutma kolundan tutarak saat yönüne çevirmeye başlayın tel sıkışma yaptığını fark ettiğinizde tersine çevirerek telin rahatlamasını sağlayın giderin suyu çekmesine başladığında sifonu çekin ve kalan atıkların gitmesini sağlayın.

Demir elbise Askısı İle Klozet Açma

Tıkanıklığın yakın bir mesafede olduğunu düşünüyorsanız demir elbise askılığı düzelttiğiniz de ortalama 1 metre kadar mesafe almaktadır. demir elbise askılığının bir pense yardımıyla penseyle düzeltin ve ucuna fazla kalın olmayacak şekilde bir bez sarın sonrasında teli klozetin gider hattına gönderin ileri ve geriye doğru hareket ettirin tıkanıklık açıldıktan sonra sifonu çekip bu işlemi sonlandırın.

Karbonat ve Sirke Doğal Yöntemlerle Tıkalı Gider Açma

Bulaşık sabunu ve tuvalet tıkanıklığını temizlemek için sıcak su yöntemi gibi, kabartma tozu ve sirke karışımı da tuvaleti tekrar işlevsel hale getirebilir. İlkokulda bir model yanardağ inşa etmeyi hatırlarsanız, kabartma tozu ve sirkeyi birleştirmek gazlı, köpüklü bir reaksiyon yaratır. Aşındırıcı drenaj kimyasallarının aksine, kabartma tozu ve sirke kullanımı tamamen güvenlidir ve gider hattına zarar vermez.

Islak ve Kuru Vakum İle Klozet Açma

Suyu kaseden boşaltmak için ıslak vakumu kullanın, böylece taşmaz veya sıçramaz. Vakum hortumunun etrafına eski bir havlu veya bez sarın ve tuvalet giderine bir piston gibi yerleştirin. Mümkün olan en sıkı contayı oluşturmak için vakum hortumuna basınç uygulayın. Vakumu açın ve tuvaletin tıkanıklığını dinleyin. Emin değilseniz, vakumu kapatın ve tuvaletin boşalmaya başlayıp başlamadığına bakın.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma 5 Pratik Yöntem (Görsel Anlatım) Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Hakkındaki Makalemizi de İnceleyebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler eğer hala tıkanıklığa çözüm olmadıysa firmamızdan tuvalet tıkanıklığı açma konusunda destek alabilirsiniz. Hizmetlerimiz Kırmadan tıkalı gider açma, Robotla tuvalet gideri nasıl açılırkameralı tıkanıklık açma klozet tıkanıklığı açma hizmetleri vermekteyiz. Hemen iletişime geçebilirsiniz.  0212 651 22 72 

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al