Kırmadan Tıkalı Boru Açma

Kırmadan Tıkalı Boru Açma 

Kırmadan tıkalı boru açma işlerinde firmamız kalıcı çözümler sunmakta kamera ve robot makine kullanarak sorunu kalıcı çözme garantisi vermektedir. Genel olarak tıkanan borular içine dökülen katı atıklar sonucunda tıkanma göstermektedir. her konutta ve iş yerinde atık su boru hattı tesisatı döşemesi vardır ancak yeni alınan daireye taşınma işlemi başladıktan sonra inşaat sonrası kalıntılardan dolayı çok karşılaştığımız bir durum gider tesisat boruları döşenirken içerine kırımdan kaynaklı molozdan dolayı tıkanıklık oluşması kaçınılmaz oluyor. 

                   

Son zamanlarda yineden inşa edilen yapılarda çokça görülen sorunlar radyan temel altına konulan atık su boru hatları zamanla eğimini kaybetmekte ve çökme oluşmakta bu durum beraberinde boru tıkanıklığı sorununu ortaya çıkartmaktadır. bahçe katlarında oturan ev sahibeleri tıkanıklık nedeniyle oldukça etkilenmektedir. üst katta kullanılan tuvalet ve lavabo giderleri binanın ortak alanına bağlı olduğundan tıkalı gider oluşması durumunda direk olarak bahçe katında olan daireye geri teper.

Kırmadan Tıkalı Boru Açan Firma 

Tr tesisat kırmadan tıkalı boru açma hizmeti vermekte firmamız genel olarak tüm cihazları bünyesinde bulunmaktadır. robot makineler desteğiyle artık kırmadan tıkalı gider açılabiliyor ancak önemli tıkanıklığı müdahale edildikten sonra tekrar tıkanmaması için gereken önlemleri almaktır. öncelikle atık su gider hattına kamera salınmalı ve boru içinde kırılma, çökme, veya herhangi bir cisim  varsa bunun tespiti yapılması gerekli çünkü atık su tesisat gider hattı açıldıktan sonra tıkanıklık neden oluşmakta muhakkak kamera ile görüntülenmesi gereklidir. 

                       

Tıkalı boru hattında tıkanan boru hattının yerini noktasal tespit etmekteyiz ayrıca tıkanmış boru hattını bulan özel teknolojik cihazlar ile hizmet sağlıyoruz. atık su gider hattında çökme ve kırılma olmadığı sürece tıkalı atık boru hatları kırma dökme gerektirmeden robot makine desteğiyle açıyoruz. atık giderinizi tekrar kullanıma kısa zamanda açıyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine günün her saati servis vermekte sizinde evinizde veya iş yerlerinizde tıkanıklıkla alakalı sorunlarınız varsa destek için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tıkalı Boru Açma Servisi 

Atık su boru tesisatı döşenirken tesisatçıların dikkat etmesi gereken hususlar var inşaat firması tarafından verilen projeye uygun yapılması doğru bir seçim ancak eğim ve akıntı verilmesi tıkanmaları oldukça düşük bir seviyeye getirecektir. Ayrıca atık su tesisatından ortak alan boruları yeterli büyüklükte ve çapı yapılacak daireye göre döşenmesi tıkanmaların önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Eğer Yeterince eğim verilmezse bu olası tıkanmalara davetiye çıkarmaktadır. 

Tr Tesisat İstanbul geneli servis ağıyla sizlere tıkanıklık la alakalı verdiği hizmetleri söyle sıralamakta kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, tüm gider açma işlerinizi eksiksiz ve garantili olarak açmaktadır bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al