Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Tespiti, Robotla Su Kaçağı Bulma, Kırmadan Su Kaçağı Onarım, Su Sızıntısı, Su Tesisatçısı, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti su kaçaklarını bulmak için kızılötesi termal kamera kullanılır. Çoğu teknolojide olduğu gibi müşterilerin doğru ve güvenilir bilgi alabilmesi için tesisat firmalarında bulunması gereken aletlerin başında gelir güvenli bilgi aktarılması için müşteri deneyimi ve yetkin olması gerekir.

                           

Termal kameralar , yüzeylerdeki ısı değişikliklerini tespit etmek için termografi prensiplerini kullanır. Kameranın içindeki detektör merceği, insan gözünden çok daha fazla ışık frekansı gösterebilir. Kameralı su kaçağı tespiti sıcaklıktaki mikroskobik değişiklikleri alacak ve bunları insan gözünün görebileceği renk paletinde ekrana sunacaktır bu özellikle sıcak su tesisat hatlarındaki su kaçağı bulma işleminde çok faydalıdır. kalorifer ve yerden ısıtma tesisatlarında noktasal tespit yapmak için idealdir.

Termal kamera ile görüntü güzel görünebilir ancak bu alet su kaçağı tespiti için kullanılır

Termal Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evde belirtiler gösteren su sızıntı belirtileri lekeler tavanda nemlenme olur. Duvar kısımlarında görünen su kaçağında kırmadan su kaçağı tespiti etmenize yardımcı olacaktır. İnanılmaz derecede kullanışlı bir araçtır ve sadece sızıntıların kaynağını bulmakla kalmaz. Peki termal kamera su kaçağını nasıl buluyor öncelikle evinizde oluşan su sızıntısı sıcak suda belirgin olarak varsa kombi kısmından dolaşım vanasını kapatıyoruz. Kameralı Su kaçağı tespiti işlemine başlanır. Evin mutfak banyo ve su tesisat hatlarının geçtiği alan kontrol edilmeye başlanır sonuç kesinlikle noktasal tespit yapmasıdır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır
Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Öncelikle belirmek isteriz bu kameralar oldukça pahalı ürünlerdir ve evinizde  oluşan bir kaç su kaçağı sorunu için kesinlikle almanızı önermem devamlı kullanılmayacağı için evinizdeki bu soruna bu konuda hizmet veren uzman tesisat firmalarından destek almanın daha doğru olacaktır. Bu tercih maliyet yönünden size servis bedeli kadar bir ücret çıkaracaktır. Firmamız Kamera ile su kaçağı nasıl bulunur sorusuna eğitimli personeliyle bu konuda sizlere garantili servis hizmet vermek için hazır.

Kameralı Su Kaçağı Tespit Firması

TR Tesisat kameralı su kaçağı tespit firması olarak sizlere kısa sürede su sızıntısı sorunlarına kesin çözüm sunmakta firmamız bünyesinde bulundurduğu en son teknoloji cihazlarla müşteri memnuniyeti benimser ve sizlere daha profesyonel hizmet sunar, güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen TR Tesisat firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonMobil Tıkla Ara Teklif Al